Trochę o kolagenie firmy COLWAY.

Kolagen Naturalny polskiej firmy Colway to seria luksusowych, wysokiej klasy kosmetyków odmładzających, które skutecznie zwalczają zmarszczki i inne skórne dolegliwości. Gładka skóra na twarzy, szyi i dekolcie to marzenie praktycznie wszystkich kobiet w każdym wieku. Dlatego też pojawienie się prawdziwego eliksiru młodości wywołało ogromne poruszenie w świecie kosmetologicznym.
Kosmetyki kolagenowe produkowane są zasadniczo w trzech rodzajach: kolagen naturalny Platinum służący do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu; kolagen Silver, którego używamy do smarowania całego ciała (stawy, cellulit, żylaki, oparzenia) i wreszcie kolagen Graphite, który idealnie nadaje się do pielęgnacji włosów i paznokci.

Ale to nie wszystko jeśli chodzi o kolagenową ofertę dla pięknych kobiet. Kolagen naturalny to także suplement diety czyli Colvita: piękno i uroda w kapsułkach. Łykając kolagenowe tabletki dwa razy dziennie „smarujemy” naszą skórę od środka skutecznie wspomagając działanie Platinum, Silver czy Graphite. Po kilku tygodniach kuracji kolagenowej zmiany są zauważalne: skóra jest miękka, jedwabista i jędrna, zmarszczki albo zmniejszyły się albo zanikły zupełnie, włosy są lśniące i mocne, a paznokcie twarde i pozbawione przebarwień.
krem na noc Kolagen Platinum

Stosując kolagen naturalny należy przestrzegać kilku ważnych zasad podanych przez producenta (Colway). Tylko w takim wypadku możemy być pewni, że nasz eliksir młodości zadziała, a efekty będą satysfakcjonujące. Najważniejsza jest systematyczność i konsekwencja….. Jeśli będziemy kolagen stosowali dwa razy dziennie i będziemy to robili codziennie przez kilka miesięcy, efekt mamy pewny na sto procent!
Kolagen naturalny to produkt doskonały, jednak musimy z nim ?współpracować”. Żadne wymówki tutaj nie pomogą, zmarszczki same nie znikną. Musimy stosować kolagen regularnie i zgodnie ze sztuką kosmetyczną. Początkowo oczywiście są problemy. Moja znajoma przez kilka dni nie umiała sobie poradzić z doborem ilości kolagenu. Nakładała go na twarz i fluid zamieniał się w niezbyt estetyczne grudki. Po prostu kolagenu było zbyt dużo i skóra nie była w stanie go wchłonąć.

Jednak po paru dniach moja koleżanka metodą prób i błędów dobrała ilość kolagenu stosowanego jednorazowo i odtąd nie było już problemów. Bo kolagen naturalny możemy zaliczyć do tak zwanych kosmetyków inteligentnych. Zrobią za nas prawie wszystko: zlikwidują zmarszczki, przyniosą ulgę żylakom, spowodują, że nasze włosy i paznokcie będą lśniły i wyglądały zdrowo. Jest jedno zastrzeżenie: musimy kolagen stosować konsekwentnie i bardzo regularnie……

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *