Remont kuchni – panele szklane

Przy każdym remoncie, trzeba rozważyć różne możliwości, jakie możemy wykorzystać w ramach danego remontu. Właśnie zastanawiam się nad tym, aby w ramach mojej kuchni wykorzystać panele szklane.
Tutaj macie kilka takich przykładów, jakie mogą zostać wykorzystane:

 

panele szklane do kuchni


panele szklane do kuchni
panele szklane do kuchni
panele szklane do kuchni
Zdjęcia pochodzą ze strony internetowej http://www.szklanezabudowy.pl/szklane-panele/

Jak widać możliwość wykorzystania paneli szklanych do kuchni jest dość ogromne, do tego różnorodność grafiki na szkle powoduje, iż można wybrać to, co chcemy faktycznie wykorzystać u siebie i dostosować do wyglądu całej kuchni.

Nie chce się bawić w jakieś tam płytki czy inne rzeczy na ścianę, gdyż wydaje mi się, iż panele szklane są najbardziej odpowiednie w dzisiejszym czasie. Możliwość dowolnego ich kształtowania sprawia, iż dopasujemy je do każdej przestrzeni, a to jest równie ważne, a zwłaszcza gdy nasza kuchnia jest trochę nie wymiarowa i nie równa.

Poza tym zawsze w szkle podobało mi się możliwość dowolnego wymalowania szkła we wzór lub w odcienie, które nam osobiście odpowiadają. Grafika na szkle daje nam dzisiaj doskonała możliwość uczynienia ze ścian naszej kuchni prawdziwych dzieł sztuki. W końcu lubimy wszyscy być w pięknych pomieszczeniach, a jeśli będą one dodatkowo w takim wzorze, jak chcemy, to tym bardziej będzie nam to odpowiadać.

Oczywiście wybór grafiki na szkle, jaka ma być zastosowana, może stanowić nie lada wyzwanie, ale mam nadzieje, że ostatecznie uda się wybrać to, co tak naprawdę będzie mi odpowiadało i będzie idealnie pasowało do pozostałych elementów kuchni. Oczywiście zastanawiam się jeszcze nad innymi elementami w mojej kuchni, ale to z czasem, gdyż na razie buduje sobie w głowie tylko koncepcje jak ma to wszystko wyglądać.

2 myśli na temat “Remont kuchni – panele szklane

    • Wiele zależy w jakim stylu mamy swoja kuchnie. Nie wszędzie moim zdaniem pasują panele szklane. Oczywiscie w stylu nowoczesnym nei ma to znaczenia, jednak gdy mamy kuchnie w stylu retro, to panele szklane z grafiką nie nadawają się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *