Czy dieta baletnicy to dobry wybór.

Tak się zastanawiam dzisiaj, w momencie, gdy wybieram dietę dla siebie, czy dieta baletnicy to dobre rozwiązanie dla mnie. Jest ona dość drastyczna i nie wiem, czy do końca odpowiednia dla naszego ciała, jednak zachęca mnie do jej zastosowania efekt jaki można dzięki niej osiągnąć.

Oczywiście różnie piszą na jej temat, tutaj macie jeden z takich wpisów – Dieta baletnicy – zasady, efekty, wady ale która dieta nie ma jakiś zasad, wad, czy innych jeszcze rzeczy mogących budzić nasze wątpliwości. Nigdy nie możemy być pewne, czy dana kuracja, dieta zadziała na nas jak należy.

Często musimy próbować różnego rodzaju diet i wtedy możemy analizować, czy jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzony efekt. Bez prób w zakresie odchudzania, nie jest możliwe osiągnięcie zamierzonych rezultatów.

Mi akurat w diecie baletnicy odpowiada to iż w ciągu 10 dni możemy schudnąć 10kg. Nie wiem, czy jakaś dieta to załatwia, a w tym przypadku mamy jednak pewien widoczny i to bardzo rezultat odchudzania. W końcu o te rezultaty nam chodzi, które będą widoczne dla innych i dla ans samych.

Oczywiście zaznaczę jeszcze raz, te wady też trzeba brać pod uwagę, ale jak człowiek chce, coś szybko osiągnąć to często godzi się na ryzyko i podejmuje je świadomie, gdyż właśnie liczy się ten szybki efekt i zmiana naszego ciała i organizmu.

Dieta baletnicy – zasady, efekty, wady

Nic może jeszcze przed świętami przejdę na dietę baletnicy i zobaczymy, jaki będzie efekt i czy faktycznie można polecić tę dietę, czy jest to niestety kolejna ściema, która nie przynosi pożądanych rezultatów i efektów przy naszym odchudzaniu.

5 myśli na temat “Czy dieta baletnicy to dobry wybór.

  1. Każdy sam decyduje jaka dieta jest dla niego najodpowiedniejsza. czy ta dieta jest dobra – chyba nie jak czyta sie opinie na jej temat.

  2. Nie stawiajmy wszystkiego w czarnych barwach. Każda opcja ma swoje plusy i minusy i tak samo jest z dietami. Czy to będzie dieta baletnicy czy inna dieta, wiele zalezy od nas samych. na jednego będzie coś działało, a na innego nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *