Muzyka i taniec.

Muzyka i to, co dzieje się wokół niej często dotyka nas i sprawia, że nasze życie toczy się takim, a nie innym torem. Właśnie od tego, co robimy sami, jak się zachowujemy i co robimy zależy, jak toczy się nasze życie.

Muzyka jest tym, co popycha nas do działania i sprawia, że chcemy działać. Do tego dochodzi oczywiście taniec, który bez względu na nasze zainteresowania sprawia, że dbamy o siebie. Taniec sprawia, że inaczej wyglądamy, lepiej się czujemy.

Dlatego nasze działania powinny być skierowane, aby realizować się w tym kierunku. Powinniśmy słuchać muzyki, gdy tylko możemy, aby nas uspokajała, działała stresująco. Do tego taniec, który sprawia, ze się ruszamy, jesteśmy bardziej aktywni, lepiej wyglądamy.

Nikt oczywiście nie każde nam tańczyć zawodowo baletu czy co sobotę być na dyskotece, gdyż to powoduje, że nasze życie może iść w niewłaściwym kierunku. Niestety tam mamy do czynienia z alkoholem, a to nie zawsze wpływa na nas właściwie. Dlatego nie zawsze dyskoteka jest dobrym rozwiązaniem.

Osobiście ostatnio odpowiada, mi taka muzyka jak w poniższym klipie.

Muzyka niby z opery, jednak potrafi ten dźwięk, wpłynąć na człowieka, aby poczuł się inaczej. Działa to właściwie na człowieka i powoduje, że czuje się inaczej. W końcu o to w tym wszystkim chodzi. Fakt nie da się tańczyć, ale zawsze mogę przy okazji zobaczyć jakiś balet na YT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *